Konsultacje

Wszyscy nauczyciele akademiccy Katedry Biochemii Lekarskiej zaangażowani w nauczanie udzielają konsultacji dydaktycznych w wymiarze 1 godz. tygodniowo. Proszę ustalać termin konsultacji indywidualnie poprzez kontakt e-mailowy z wybraną z poniższej listy osobą.

prof. dr hab. Maria Wróbel mtk.wrobel@uj.edu.pl 
dr hab. Joanna Dulińska-Litewka, prof. UJ joanna.dulinska-litewka@uj.edu.pl
dr hab. Dorota Ciołczyk-Wierzbicka dorota.ciolczyk-wierzbicka@uj.edu.pl
dr hab. Małgorzata Iciek malgorzata.iciek@uj.edu.pl
dr hab.  Halina Jurkowska halina.jurkowska@uj.edu.pl
dr Anna Bentke-Imiolek anna.bentke@uj.edu.pl
dr Patrycja Bronowicka-Adamska patrycja.bronowicka-adamska@uj.edu.pl
dr Dorota Gil dorotabeata.gil@uj.edu.pl
dr Jan Ignacak jan.ignacak@uj.edu.pl
dr Anna Jagusiak anna.jagusiak@uj.edu.pl
dr Marta Kaczor-Kamińska marta.b.kaczor@uj.edu.pl
dr Kinga Kocemba-Pilarczyk kinga.kocemba@uj.edu.pl
dr Małgorzata Lasota malgorzata.lasota@uj.edu.pl
dr Barbara Ostrowska barbara.ostrowska@uj.edu.pl
dr Barbara Piekarska barbara.piekarska@uj.edu.pl
dr Wojciech Placha wojciech.placha@uj.edu.pl
dr Barbara Stopa barbara.stopa@uj.edu.pl
dr Marta Zarzycka marta.lydka@uj.edu.pl
dr Grzegorz Zemanek grzegorz.zemanek@uj.edu.pl
mgr Paulina Dudzik paulina.dudzik@uj.edu.pl
mgr Magdalena Górny magdalena.gorny@uj.edu.pl
mgr Kinga Kaszuba kinga.kucharska@uj.edu.pl
mgr Leszek Rydz leszek.rydz@uj.edu.pl

 

W przypadku trudności w dotarciu do wybranej osoby proszę kontaktować się z p. mgr inż. Elżbietą Cholewa  elzbieta.cholewa@uj.edu.pl
Wielkość fontu
Kontrast