Ogłoszenia


Studenci Dietetyki – II roku I stopnia

Szanowni Państwo, II termin Egzaminu z Biochemii ogólnej i żywienia odbędzie się w dniu 1 września o godz. 11.30 na sali wykładowej KBL.

Studenci I roku kierunku Lekarskiego

Szanowni Państwo,   na Państwa prośbę została zmieniona godzina II terminu kolokwium zaliczeniowego z Biochemii z elementami chemii. Kolokwium odbędzie się w dniu 3 września o godz. 14.00 na sali wykładowej KBL. W tym samym terminie odbędzie się zaliczenie seminariów dla osób, które mają zaliczone kolokwia.

STUDENCI II rok kierunku Dietetyka – Wydział Lekarski, Collegium Medicum UJ

Szanowni Państwo, Dnia 01.07.21 roku o godzinie 10.00 w sali wykładowej KBL (Kopernika 7) zostanie przeprowadzony Egzamin z przedmiotu: Biochemia ogólna i żywienia. Proszę zabrać ze sobą dokument tożsamości (legitymacja studencka lub dowód osobisty). Obowiązuje również Państwa maseczka jednorazowa medyczna. Odzież wierzchnią proszę pozostawić w blaszanych szafkach koło sal laboratoryjnych. Proszę również zapoznać się ze szczegółową instrukcją w formacie pdf […]

Studenci I roku kierunku Lekarskiego

Szanowni Państwo, II termin kolokwium zaliczeniowego z Biochemii z elementami chemii odbędzie się w dniu 3 września o godz. 10.00 na sali wykładowej KBL.

Studenci III roku kierunku Lekarsko-dentystycznego

Szanowni Państwo, w dniu 10.06.2021 roku (czwartek), o godzinie 10 rozpocznie się egzamin końcowy kursu Biochemii Jamy Ustnej. Egzamin przeprowadzony będzie w formie pisemnej, w budynku Katedry Biochemii Lekarskiej (grupy seminaryjne  1-3 – sala wykładowa, gr 4 – sala konferencyjna). Zgodnie z sylabusem, egzamin składa się z 50 pytań testowych, obejmujących materiał wykładowy, jak i […]Wielkość fontu
Kontrast